Gaziantep karot delme kesme kırma


Gaziantep Karot Delme Kesme Kırma

Acil 7/24 Tel: 0553 1 720 720

 

KAROT DELME KESME -Gaziantep (Gaziantep Karot Beton Delme)

Gaziantep Karot

Firmamız, eskiden kalma, betonu  çekiç, murç gibi ilkel aletlerle kırıp dökmeye son noktayı koymaktadır. Beton delme, beton kesme , karot delme Şaft açma ve çürütme işlerini son model karotlu sondaj ekip ve ekipmanları       yardımı ile ø 10 mm ‘den ø 700mm arasında istenen çaplarda ve  6000 mm  derinliğe  kadar betonda, asfaltta ve mermerde donatı gözetmeksizin istendiğinde 45°  açı ile (demirin çekme mukavemetine zarar vermeden) hassas, titreşimsiz, sessiz, pürüzsüz, tahribatsız ve çevreyi kirletmeden yapmaktadır.

 

Karot ile beton delme makinaları değişik markalar olarak piyasada mevcuttur. Bazı markalar,

Bosch, dewalt, makita, Hilti dd200, Hilti dd350, Hilti dd500, Hilti dd250, Nora karot makinası, Rems karot makinası, Weka karot makinası, Dr. Bender karot makinası , Cardi karot makinası, Milwaukee karot makinası, vb.

 

Karot ile beton delerken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır,

**Enerji hattının topraklama sının olup olmadığı kontrol edilmeli, topraklama yok ise topraklama hattı çekilmelidir.

**Karot delinecek yerde elektrik tesisat kablosu, su tesisat borusu geçip geçilmediği kontrol edilmeli, Taşıyıcı sistemler ise katiyen delik delinmemelidir.

**Karot ucunun sağlam olup olmadığı kontrol edilmeli , elmas dişlerinde kırık olmamalıdır, aksi halde ucun sıkışmasına elmasın kırılmasına sebebiyet vererek makinayı sıkıştırır  buda motor a ve şanzıman dişlilerine zarar verir. dikkat edilmelidir.

**Karot deliği açılacak bölgenin altında kırılmaya karşı dayanıksız , suya karşı dayanımsız alet edavat, cihaz , makine en önemlisi canlı varlık insan bulunmamalı çalışmamalı veya geçmemelidir, bu konuda tüm emniyet tedbirleri alındıktan sonra delim işlemine geçilmelidir.

 

Related Post

Beton kesmeBeton kesme

GAZİANTEP  BETON KESME Gaziantep Beton Kesme Acil Telefon :0553 1 720 720 Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki beton, beton